Prečo sa už konečne nemôžeme mať dobre?!

Autor: Richard Schwarz | 24.1.2012 o 8:38 | Karma článku: 7,29 | Prečítané:  1420x

Akýmsi nedopatrením sa ocitáme opäť vo volebnom roku. Aj keď neplánovane. A znovu sa dozvedáme, ako jednoducho je možné dosiahnúť na Slovensku blahobyt, sociálne spravodlivé usporiadanie, istoty pre ľudí, ktorí si to zaslúžia. Ako budeme proeurópsky, ako sa nám ľahko bude budovať infraštruktúra, ako nám potečú príspevky z eurofondov a hlavne ako ľahko sa nám to všetko podarí, keď o všetkom budeme rozhodovať, pretože nás bude v parlamente aspoň 76.

Áno, toto je naša súčasná méta. 76!!! Neskôr by sme radi aj 149..., ale to až neskôr. Naši občania nám to snáď doprajú.

A keď sa nám to podarí, potom im dáme za odmenu ústavne zakotvenú vedúcu úlohu SMER-u v štáte, povinnosť pracovať/veď darmožráčov tu trpieť nebudeme/,   aspoň raz...., možno aj dvakrát do roka si užiť prvomájový sprievod, potom výročie uchopenia moci.  Ubezpečíme našich občanov o neomylnosti našich rozhodnutí. Našich oponentov zamestnáme prácou v uránových baniach, aby prestali mudrovať  a pochopili, čo je to tvrdá práca.

 

Veď koho to už dnes baví... tá rôznorodosť názorov,  ten chaos spôsobený tým, že ak s niečím nesúhlasíme, tak o tom musíme presviedčať úbohý národ argumentami.

To už skutočne nepotrebujeme. Stačí nám vodca, ktorý zavelí, že takto to je správne a my ovečky ho poslušne  budeme nasledovať. A načo nám je zodpovednosť za vlastné rozhodnutia?  Pardon!!! To je prežitok. Určite budú k dispozícii vhodné brožúrky, ktoré majú odpovede na všetko. Hlavne nech nás s tým nik nezaťažuje.

Nás bude zaujímať aj tak niečo úplne iné.  Kde už konečne dostať banány!!! Kedy bude u mäsiara sviečková, neskôr nám postačí aj roštenka a úplne nakoniec  možno bude dobré aj akékoľvek mäso.  Alebo ako sa dostať do Juhoslávie...pardon do Chorvátska, keď naši príbuzní žijú v kapitalistickom Írsku?  No, to nebude jednoduché, ale my to nejak vymyslíme. A toto nás bude zamestnávať konečne, nie nejaký Euroval, alebo nejaká Gorila, či taká, alebo onaká kauza.

A tak sa konečne budeme mať dobre.  Veď o to nám ide. Nie????

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Petra Schutza

Obama nechal Trumpovi veľký problém a Plavčan odišiel

Nevypočítateľný a cholerický premiér, ktorý mení pozície cez noc, nie je lepši než bláznivý predseda parlamentu.

PLUS

Oklamať eurokomisiu nebude také jednoduché

Peniaze na vedu sa na Slovensku rozdeľujú pod úroveň civilizovaného sveta.


Už ste čítali?